Menu
Your Cart

Üretim Süreci

Firmamız PS,PET Termoform (vakum) ürünlerimiz ile; Gıda Sanayi, İlaç Sanayi, Otomotiv Sanayi, Beyaz Eşya sanayi, Dayanıklı Tüketim Ürünleri,Kırtasiye, Aydınlatma, ve Reklam gibi çeşitli sektörlerde; Viol, Kap, Seperatör ve Blister gibi çok çeşitli ürünlerimiz ile Tabak ve değişik çeşitlerde kap ve kaseleri de içeren ürün portföyümüzle hizmet vermekteyiz..
Firmamız tarafından üretilen ürünler, ürünlerin ebatlarına ve ağırlıklarına göre 50’lik ile 10.000’lik adetler halinde Polietilen poşetlerin içinde ve poşetlerde karton koli içerisinde olmak sureti ile sevk edilir. Müşteri tercihlerine göre özel paketlemelerde yapılmaktadır.

PS,PET ile üretilen Seperatörler ve Gıda kapları AB (Avrupa Birliği) Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) ve Türk Gıda Kodeksinde belirtildiği gibi güvenilir ambalaj malzemeleridir.

Yaş ve kuru gıda maddelerinin PS,PET Seperatör veya kaplarla direk temasında yukarıda belirtilen kaynaklarca hiç bir sakıncası olmadığı laboratuar çalışmaları ve bilimsel analizler sonucu belirlenmiştir

. PS,PET termoform(VAKUM) ambalaj Seperatörleri ve Kapları tek kullamlık olduğundan kullan-at (disposable) hijyenik gıda servisi sağladığı gibi bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önler. Gıda sanitasyonu ve kamu sağlığı açısından güvenlidir. Termoform (Vakum) ambalajların gıda ile direk temasında tüketiciler açısından hiçbir sakınca yoktur.